Galeria Otwarta w Projektorni zaprasza artystów amatorów

Projektornia GAK zaprasza do prezentowania swojej twórczości w czwartej edycji  Galerii Otwartej.

Każda wypowiedź artystyczna ma dla nas wartość, ponieważ jest wolna i prawdziwa.

 

W zeszłym roku nasza Galeria cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i  przez miesiąc można było podziwiać prace twórców, którzy zechcieli pokazać  je w Projektorni GAK.

Galeria Otwarta to miejsce dla amatorów sztuk plastycznych. Udostępniamy ściany wszystkim, którzy chcą podzielić się z innymi swoją twórczością. Nie ograniczamy wizji uczestników, zachęcamy do wyjścia z domu i poznania  osób, których pasją są sztuki plastyczne. Nasze ściany są dla ciebie. Oferujemy  możliwość podzielenia się swoim artystycznym spojrzeniem z innymi, których wrażliwość  daje impuls do kreatywnego spędzania czasu.

Stworzymy przyjazne miejsce  dla prezentacji twojej twórczości.  Zasady rządzące sztuką pozwalają bezpiecznie, bo w ramach sztuki, odkryć  to, co się naprawdę czuje, dlatego jest to tak cenne.

Czekamy na zgłoszenia do uczestnictwa we wspólnej wystawie. Prace należy dostarczać do Projektorni Gdański Archipelag Kultury do 18 listopada 2016
Adres : Gdańsk Brzeźno ul.Dworska 29a tel.58 343 46 91

Dnia 25 listopada 2016 o godz.18.00 zapraszamy spotkanie w Galerii Otwartej , podczas którego odbędzie się wernisaż wspólnej wystawy oraz swobodna dyskusja z teoretykami i  praktykami sztuki  dotycząca kondycji twórczej.

galeria-grafika-internet