5.03 Mayatri – koncert w Stacji Orunia

5 marca w Stacji Orunia zawibrują z całą siłą dźwięki nowego trójmiejskiego zespołu Mayatr, który tworzy Agnieszka Kamińska i Marta Sapierzyńska.

Termin: 5.03.2016 r., godz. 19.00
Miejsce: Stacja Orunia
Bilety: 10-15 zł

FB

Strona zespołu

Kobiecy duet Agnieszki Kamińskiej i Marty Sapierzyńskiej wykonuje muzykę, którą artystki same nazywają space soul organic music.
Przestrzeń, organiczne, etniczne i archaiczne brzmienia, niecodzienne instrumenty, a także zmieniający się jak kameleon wokal – to wszystko po to, aby Was poruszyć, zainspirować i natchnąć.

Marta Sapierzyńska, jedna z niewielu na świecie kobiet grających na didgeridoo, magicznym instrumencie pochodzącym od Aborygenów, oczaruje Was niezwykle energetyczną grą, ale również zaskoczy delikatnymi brzmieniami bębna ramowego, drumli i fujary pasterskiej.

Agnieszka A. Kamińska, znana dotychczas z Atmen Trio i Teatru Amareya oraz projektów i eksperymentów wokalnych, przeniesie Was w magiczny świat, malując swoim głosem krajobrazy miejsc zapomnianych i trudno dostępnych.
Podczas koncertu odbędzie się premiera płyty pt. „Mayatri”. Zespół zagra też kilka świeżutkich utworów, których nie znajdziecie na płycie.