24.02 Liroy i Swollen Members, B90

Kultowa ekipa z Kanady SWOLLEN MEMBERS w składzie Madchild, Prevail oraz Rob the Viking już 24 lutego 2015 roku wystąpi na żywo w Gdańsku w Klubie B90 Tego samego wieczora po 20 latach nieobecności koncertowej w Gdańsku, wystąpi LIROY. Pojawi się na scenie w ramach trasy XXLecie ze swoim żywym bandem i zagra zarówno te znane kultowe utwory jak i te z nadchodzącej nowej płyty! 

Shapiro w swoim przewodniku nazwał SWOLLEN MEMBERS najbardziej innowacyjnymi ludźmi w świecie hip-hopu. Zadebiutowali albumem „BALANCE” (1999) sprzedanym w nakładzie 50 000 egzemplarzy, do stworzenia którego przyczynili się: Everlast, Divine Styler, i Dilated Peoples. W 2001 roku album zdobył nagrodę Best Rap Recording. Następny album zatytułowany „BAD DREAMS” (2001) z udziałem Chali 2na z Jurassic 5, Son Doobie czy Joey Chavez w jednym momencie pojawił się w świecie undergroundowego hip-hopu i od razu trafił do mainstreamu, pokrywając się platyną. Album zdobył Juno Award i cztery MuchMusic Video Awards. Zespół wydał jak dotąd 11 albumów!

Koncert w B90 to wydarzenie w ramach ogólnopolskiej trasy koncertowej LIROYA na 20-lecie płyty „Alboom” z legendarnym „Scyzorykiem”!

W 2015 roku przypada także 20-lecie trasy koncertowej na którą Liroy zaprosił min. zespołyWzgórze Ya-Pa 3 i Kaliber 44. Płytę „Alboom” wydaną w 95’ zakupiło ponad pół miliona fanów, krążek osiągnął największy sukces komercyjny w historii polskiego Rap’u. To jedyna okazja aby posłuchać SWOLLEN MEMBERS i LIROYA na żywo w Trójmieście!

BILETY*:

w cenie 60 zł (przedsprzedaż) / 70 zł (w dniu koncertu)

* online na tickets.soundrive.plticketportal.pl i biletomat.pl
* w dniu koncertu w kasie Klubu B90 (ul. Elektryków, Gdańsk Stocznia)

Profil FB SWOLLEN MEMBERS

https://www.facebook.com/official.swollenmembers

Profil FB Liroy
https://www.facebook.com/LiroyPolska

Link do wydarzenia na Facebooku

https://www.facebook.com/events/794616547296263/?ref_newsfeed_story_type=regular

Materiał nadesłany