16.08 iFestival (Andy C, Black Sun Empire, Neonlight), B90

Bilety: 45 zł (do wyczerpania puli)

Punkty sprzedaży: salony EMPiK, Saturn, MediaMarkt i inne punkty Ticketpro w całej Polsce.

Sprzedaż internetowa: www.illegalbreaks.comwww.ticketpro.plwww.biletin.plwww.biletomat.pl,www.tickets.soundrive.pl

16 SIERPNIA 2014 – iFestival (Andy C, Black Sun Empire, Neonlight)

ANDY C
Jego produkcje miały znaczący wpływ na rozwój całego gatunku. Jedno z największych nazwisk w świecie muzyki elektronicznej. Założyciel słynnej wytwórni Ram Records, pod skrzydłami której wydawali Chase&Status czy Sub Focus. W wieku 12 lat zafascynował go rave i jeszcze przed ukończeniem szkoły stał się odnoszącym sukcesy DJ’em – już wtedy pracował nad pierwszymi produkcjami. Współzałożyciel Origin Unknown i Ram Trilogy, Andy C jest także rezydentem słynnego londyńskiego Fabric.

Od niemal 20 lat obsypywany jest najważniejszymi nagrodami sceny D’n’B, takimi jak Drum & Bass Arena Awards dla najlepszego Dja (czterokrotnie!), nagrody DJ Mag, National D&B Awards i wiele innych.

Więcej o Andy C: www.andyc.ccwww.facebook.com/andyc

Andy C – Summer 2013 (Andy C – Haunting:

BLACK SUN EMPIRE
Niderlandzkie trio – bracia Milan i Micha Heyboer oraz Rene Verdult. Jako DJ’e i producenci działają już od 1993 roku, ale dopiero po kilku latach żmudnych poszukiwań wyklarowali swój styl i zaczęli działać jako BSE. Ich produkcje są doskonałym przykładem wszechstronności, przy ciągłym utrzymaniu własnego, niepowtarzalnego stylu. Na koncie mają liczne single oraz cztery kompletne albumy, w tym ostatni „From The Shadows” (2012), na którym usłyszymy także świetne kolaboracje z artystami takimi jak Noisia, Foreign Beggars, State od Mind czy Audio.

Więcej o Black Sun Empire: www.blacksunempire.comwww.facebook.com/blacksunempire

Black Sun Empire – Breach:

NEONLIGHT
Pochodzący z Niemiec duet, którego początki sięgają późnych lat ’90. Dzięki kreatywności, indywidualności i oryginalnym, silnym produkcjom dali poznać się jako pierwszorzędni zawodnicy na scenie d’n’b. Wydawali pod skrzydłami Bad Taste, Trust in Music, Lifted, BSE Recordings czy Viper. Neonlight to drum’n’bass w czystej postaci!

Więcej o nich: www.neonlightmusic.comwww.facebook.com/neonlightbassmusic

Organizator: www.illegalbreaks.comwww.facebook.com/illegalbreaks

Neonlight – The Frozen Tape (Trust In Music):

Materiał nadesłany

Tagi