15.11 Stoczniuj, leżakuj, dokuj przy fortepianie

Koncert Fortepianowy Artura Sychowskiego w Klubie B90.

Termin: 15.11.2015, godz. 18.00
Miejsce: B90
Bilety: 25 zł

FB

Fortepianowy koncert Artura Sychowskiego w Klubie B90 odbędzie się na scenie przygotowanej dla publiczności w centralnej części klubu. Publiczność słucha muzyki na 300 leżakach rozlokowanych z czterech stron sceny. Akustyka sali wsparta nagłośnieniem. Do tego efekty świetlne oraz specjalny program Chillout Impression zaprezentowany przez artystę. Tego nie można przegapić !!!

Artur Sychowski (ARTur)
Pianista, kompozytor i improwizator młodego pokolenia. Koncertował w wielu krajach Europy, m.in. w Wielkiej Brytani, Włoszech, Francji, Szwajcarii, Niemczech, Rosji, Serbii, Grecji, Litwie, Polsce i na Malcie.
Laureat prestiżowych konkursów fortepianowych: Międzynarodowego Konkursu Muzycznego The Muse we Firze (I miejsce i nagroda specjalna), Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego Concours Musical de France w Paryżu (I miejsce), Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego Free Style w Bernie (I miejsce i nagroda specjalna), Międzynarodowego Konkursu Muzycznego Malty Malta International Music Competition w Valletcie (I miejsce), Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego Kaliningrad Jazz City w Kaliningradzie (I miejsce i nagroda specjalna), Międzynarodowego Konkursu Chopin i Kompozytorzy Rosyjscy w Siedlcach (nagroda główna i nagroda specjalna), Międzynarodowego Konkursu Fortepianowego im. Fryderyka Chopina w Wilnie (IV miejsce).
Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w Polsce, Marszałka Województwa Pomorskiego, Starosty Wejherowa i wielu innych organizacji pozarządowych, m.in. Lions Club Amber, Poczty Polskiej, Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci Najbardziej Uzdolnionych oraz Funduszu Pomocy Młodym Talentom Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich.
Uhonorowany licznymi nagrodami, m.in: Nagrodą Ministra Kultury Rosji, Nagrodą Prezydenta Miasta Wejherowa, Nagrodą Wójta Gminy Wejherowo, Nagrodą im. Mikołaja Kopernika.
Muzyk wszechstronny, doskonale poruszający się w obszarze muzyki zarówno klasycznej jak i improwizowanej. Solista, akompaniator, kompozytor. Grał na najdłuższym fortepianie na świecie. Autor muzyki do filmu Centrum Świętego Jana, emitowanego w TVP Kultura, do filmu sferycznego Sopot Beyonce, do spektaklu teatralnego Ożenek oraz do projektu multimedialnego Interaktywny Bunkier w Ustce. Kompozytor Hymnu Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Wejherowie.

Artur-Sychowski