10-13.07 FETA, Centrum Hewelianum/Plac Zebrań Ludowych

Program XVIII  Międzynarodowego  Festiwalu Teatrów Plenerowych i Ulicznych FETA

Strona Festiwalu

mapa festiwalu

Czwartek, 10.07.2014

18.00 Inauguracja Festiwalu. Wernisaż wystawy FOTO FETA – sala Skłodowskiej-Curie

19.00 Teatr FETA / Polska, Gdańsk / 30 min. – Majdan, Góra Gradowa (A) (parada)

20.00 Zirk Mir „Ad Undas” / Norwegia / 60 min. – Majdan (A)

22.00 Ondadurto „C’era una volta” / Włochy / 70 min. – Plac Zebrań Ludowych. Bilety: 10 zł (B)

15.00 – 21.00 Pracownia szycia siedzisk festiwalowych – Majdan (A)

18.00 – 20.00 Cia Taraban „Galimatias” / Polska, Gdańsk / (akcje teatralne) – teren festiwalu

18.00 – 21.00 FOTO FETA – wystawa fotografii – sala Skłodowskiej-Curie (C)

18.00 – 21.00 Tombs Creatius „L’extrany viatge del Senyor Tonet” / Hiszpania – Katalonia / – skwer przy ul. Nowe Ogrody (D)

18.00 – 21.00 Cirque Pop Up / Francja / (pokazy filmowe, akcje teatralne) – namiot pod Górą Gradową (E)

Piątek, 11.07.2014

12.30 Ponten Pie „Ârtica” / Hiszpania – Katalonia / 45 min. – okolice Domu Wałmistrza. Bilety: 10 zł (F)

14.00 Ponten Pie „Ârtica” / Hiszpania – Katalonia / 45 min. – okolice Domu Wałmistrza. Bilety: 10 zł (F)

15.00 Compañia Repente „¡Anda!” / Polska/Hiszpania / 40 min. – park Centrum Hewelianum (G1) (parada)

15.30 Ponten Pie „Ârtica” / Hiszpania – Katalonia / 45 min. – okolice Domu Wałmistrza. Bilety: 10 zł (F)

16.00 Cia Kamchàtka „Kamchàtka” / Hiszpania – Katalonia / 70 min. – park Centrum Hewelianum (G1) (parada)

16.00 (bra)Tři v tricku and Veronika Riedlbauchová „Plovárna” / Czechy / 60 min. – Majdan (A)

17.00 Zirk Mir „Ad Undas” / Norwegia / 60 min. –  Majdan (A)

17.00 Plasticine Rain „The Fools Show – 2” / Rosja / 30 min. – park przy ul. 3 Maja  (H)

18.00 Compañía Repente „¡Anda!” / Polska, Hiszpania / 40 min. – park Centrum Hewelianum (G1) (parada)

18.00 Julka Graczyk & Przemek Jurewicz „Pożarci” / Polska / 20 min. – park Centrum Hewelianum (G2) (dla dorosłych)

18.30 Ponten Pie „Ârtica” / Hiszpania – Katalonia / 45 min. – okolice Domu Wałmistrza. Bilety: 10 zł (F)

19.00 Zirk Mir „Ad Undas” / Norwegia / 60 min. – Majdan (A)

19.00 Scena C „Tank” / Polska, Gliwice / 45 min. – park Centrum Hewelianum (G1)

20.00 Ponten Pie „Ârtica” / Hiszpania – Katalonia / 45 min. – okolice Domu Wałmistrza. Bilety: 10 zł (F)

20.00 Cia Kamchàtka „Kamchàtka” / Hiszpania – Katalonia / 70 min. – park Centrum Hewelianum (G1) (parada)

20.00 (bra)Tři v tricku and Veronika Riedlbauchová „Plovárna” / Czechy / 60 min. – Majdan (A)

21.30 Ponten Pie „Ârtica” / Hiszpania – Katalonia / 45 min. – okolice Domu Wałmistrza. Bilety: 10 zł (F)

22.00 Voskresinnia „Spotkać Prospera” / Ukraina / 60 min. – Plac Zebrań Ludowych. Bilety: 10 zł (B)

24.00 Ondadurto „C’era una volta” / Włochy / 70 min. – Plac Zebrań Ludowych. Bilety: 10 zł (B)

14.00 – 20.00 Tombs Creatius „L’extrany viatge del Senyor Tonet” / Hiszpania – Katalonia / – skwer przy ul. Nowe Ogrody (D)

14.00 – 21.00 Pracownia szycia siedzisk festiwalowych – Majdan (A)

14.00 – 21.00 FOTO FETA – wystawa fotografii – sala Skłodowskiej-Curie (C)

15.00 – 21.00 Cirque Pop Up / Francja / (pokazy filmowe, akcje teatralne) – namiot pod Górą Gradową (E)

18.00 – 20.00 Cia Taraban „Galimatias” / Polska, Gdańsk / (akcje teatralne) – teren festiwalu

Sobota, 12.07.2014

12.30 Ponten Pie „Ârtica” / Hiszpania – Katalonia / 45 min. – okolice Domu Wałmistrza. Bilety: 10 zł (F)

14.00 Ponten Pie „Ârtica” / Hiszpania – Katalonia / 45 min. – okolice Domu Wałmistrza. Bilety: 10 zł (F)

15.00 Bram Graafland “De Gillende Keukenprins” / Holandia / 30 min. – park Centrum Hewelinum (G1)

15.00 Scena C “Muzikanty” / Polska, Gliwice / 40 min. – Majdan (A)

15.30 Cia Kamchàtka „Kamchàtka” / Hiszpania – Katalonia / 70 min. – park Centrum Hewelianum (G1) (parada)

15.30 Ponten Pie „Ârtica” / Hiszpania, Katalonia / 45 min. – okolice Domu Wałmistrza. Bilety: 10 zł (F)

16.00 Tuig „Schraapzucht” / Holandia / 45 min. – Bastion Neubauera (I)

16.00 Plasticine Rain „The Fools Show – 2” / Rosja / 30 min. – park przy ul. 3 Maja (H)

17.00 HURyCAN „Te Odiero” / Hiszpania / Argentyna / Francja / 12 min. – Majdan (A)

17.00 PIA – Projectos de Intervenção Artística “Passage” / Portugalia / 40 min. – park Centrum Hewelianum (G3)

17.30 Kino Variatino „Pójdziesz ze mną?” / Polska, Gdańsk / 40 min. – Majdan (A)

18.00 Scena C “Muzikanty” / Polska, Gliwice / 40 min. – Majdan (A)

18.00 Julka Graczyk & Przemek Jurewicz „Pożarci” /Polska/ 20 min. – park Centrum Hewelianum (G2) (dla dorosłych)

18.30 Ponten Pie „Ârtica” / Hiszpania – Katalonia / 45 min. – okolice Domu Wałmistrza. Bilety: 10 zł (F)

19.00 circoPitanga „Circus” / Szwajcaria / 60 min. – Majdan (A)

19.00 Bram Graafland “De Gillende Keukenprins” / Holandia / 30 min. – park Centrum Hewelianum (G1)

20.00 Tuig „Schraapzucht” / Holandia / 45 min. – Bastion Neubauera (I)

20.00 Plasticine Rain „The Fools Show – 2” / Rosja / 30 min. – park przy ul. 3 Maja (H)

20.00 Ponten Pie „Ârtica” / Hiszpania – Katalonia / 45 min. – okolice Domu Wałmistrza. Bilety: 10 zł (F)

21.30 Ponten Pie „Ârtica” / Hiszpania – Katalonia / 45 min. – okolice Domu Wałmistrza. Bilety: 10 zł (F)

22.00 Hortzmuga Teatroa “I was there, and… they didn’t tell it the way I saw it” / Hiszpania – Kraj Basków / 60 min. – Plac Zebrań Ludowych. Bilety: 10 zł (B) (dla dorosłych)

24.00 Strefa Ciszy „Salto Mortale” / Polska / 50 min. – Plac Zebrań Ludowych. Bilety: 10 zł (B)

14.00 – 20.00 Tombs Creatius „L’extrany viatge del Senyor Tonet” / Hiszpania – Katalonia / – skwer przy ul. Nowe Ogrody (D)

14.00 – 21.00 Pracownia szycia siedzisk festiwalowych – Majdan (A)

14.00 – 21.00 FOTO FETA – wystawa fotografii – sala Skłodowskiej-Curie (C)

15.00 – 20.00 Cia Taraban „Galimatias” / Polska, Gdańsk / (akcje teatralne) – teren festiwalu

15.00 – 21.00 Cirque Pop-Up / Francja / (pokazy filmowe, akcje teatralne) – namiot pod Górą Gradową (E)

Niedziela, 13.07.2014

15.00 TeatRazem & Remont Pomp „Sen” – / Polska, Gdańsk / 30 min. – Majdan (A)

15.00 A3Teatr „Pchła Szachrajka” / Polska, Policzna / 45 min. – park przy ul. 3 Maja (H) (familijny)

16.00 Plasticine Rain „The Fools Show – 2” / Rosja / 30 min. – park przy ul. 3 Maja (H)

16.00 Kino Variatino „Pójdziesz ze mną?” / Polska, Gdańsk / 40 min. – Majdan (A)

16.00 Teatr Pian „Punkty styczne” / Polska / 40 min. – park Centrum Hewelianum (G2)

17.00 Bram Graafland “De Gillende Keukenprins” / Holandia / 27,5 min. – park Centrum Hewelianum (G1)

17.00 HURyCAN „Te Odiero” / Hiszpania / Argentyna / Francja / 12 min. – Majdan (A)

17.00 A3Teatr „Pchła Szachrajka” / Polska, Policzna / 45 min. – park przy ul. 3 Maja (H)

17.30 Adam Read & Fyodor Makarov “The Lost Wheels Of Time” /  Niemcy, Izrael / 45 min. – park Centrum Hewelianum (G3) (familijny)

18.00 Plasticine Rain „The Fools Show – 2” / Rosja / 30 min. – park przy ul. 3 Maja (H)

18.00 Teatr Pian „Punkty styczne” / Polska / 40 min. – park Centrum Hewelianum (G2)

18.30 PIA – Projectos de Intervenção Artística “Passage” / Portugalia / 40 min. – park Centrum Hewelianum (G3)

19.00 HURyCAN „Te Odiero” / Hiszpania / Argentyna / Francja / 12 min. – Majdan (A)

19.30 Bram Graafland “De Gillende Keukenprins” / Holandia / 30 min. – park Centrum Hewelianum (G1)

20.00 circoPitanga „Circus” / Szwajcaria / 60 min. – Majdan (A)

20.00 Tuig „Schraapzucht” / Holandia / 45 min. – Bastion Neubauera (I)

20.30 Scena C „Tank” / Polska, Gliwice / 45 min. – park Centrum Hewelianum (G1)

21.00 Adam Read & Fyodor Makarov “The Lost Wheels Of Time” / Niemcy, Izrael / 45 min. – park Centrum Hewelianum (G3) (familijny)

22.00 Hortzmuga Teatroa “I was there, and… they didn’t tell it the way I saw it” / Hiszpania – Kraj Basków / 60 min. – Plac Zebrań Ludowych. Bilety: 10 zł (B) (dla dorosłych)

23.30 Teatr Ósmego Dnia “Czas Matek” / Polska, Poznań / 60 min. – Plac Zebrań Ludowych. Bilety: 10 zł (B) (dla dorosłych)

14.00 – 20.00 Tombs Creatius „L’extrany viatge del Senyor Tonet” / Hiszpania – Katalonia / – skwer przy ul. Nowe Ogrody (D)

14.00 – 21.00 Pracownia szycia siedzisk festiwalowych – Majdan (A)

14.00 – 21.00 FOTO FETA – wystawa fotografii – sala Skłodowskiej-Curie (C)

15.00 – 21.00 Cirque Pop-Up / Francja / (pokazy filmowe, akcje teatralne) – namiot pod Górą Gradową (E)

16.00 – 18.00 Cia Taraban „Galimatias” / Polska, Gdańsk / (akcje teatralne) – teren festiwalu

Organizator zastrzega sobie prawo do dokonania zmian w programie

  • 10.07.2014, godz. 18:00
  • 11.07.2014, godz. 12:30
  • 12.07.2014, godz. 12:30
  • 13.07.2014, godz. 15:00
  • bilety: Wstęp wolny / bilety: 10 zł
FETA_Filip_Cieślak_Żywiec_laureat-444x640